Witamy!

Jeżeli jesteś molem książkowym i chcesz się spotkać z dobrą literaturą lub odnaleźć od dawna poszukiwaną książkę, to zapraszamy do naszego antykwariatu, gdzie pomogą Ci ludzie, którzy kochają książki tak samo jak Ty. U nas znajdziesz wydawnictwa, które już dawno zniknęły z księgarskich półek, jak i literackie nowości. Antykwariat Omnibus prowadzony jest przez ludzi z pasją i doświadczeniem w branży księgarskiej, którzy starają się zapewnić wszystkim klientom miłą i profesjonalną obsługę.
Własny antykwariat- spełnienie młodzieńczych marzeń, założyłam w 2005 roku, lecz księgarskie szlify zdobywałam znacznie wcześniej, jako absolwentka liceum księgarskiego, w największym i najbardziej znanym w regionie – Antykwariacie “Argos” w Dąbrowie Górniczej. Jestem ponadto filologiem polskim, cenię bardzo klasyczną i współczesną literaturę polską i poezję, na którą zawsze jest miejsce w naszej księgarni.
Nasze miejsce do życia i pracy tworzę wraz z partnerem Tomaszem , z wykształcenia filozofem, miłośnikiem czarnego kryminału i esejów filozoficznych, znawcą literatury powszechnej, historii i militariów.
Niedawno nasz antykwariat otrzymał szczególne wyróżnienie – “Certyfikat dla małych księgarni” od Instytutu Książki, potwierdzający wyjątkowy charakter naszej pracy i działalności na rynku księgarskim.

Zapraszamy!

Antykwariat Omnibus Julita Muzolf jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki “Certyfikat dla małych księgarni”.

Antykwariat "Omnibus"

ul. Dekerta 2

41-200 Sosnowiec

tel. 606 831 397

mail: kontakt@antykwariatomnibus.pl